Benelux Paris Kurban Bayramı Özel (Frankurt)

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
04 Ekim 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle Kurban Bayramı Özel
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Luxemburg

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1353 ile saat 09:15’te Avrupa’nın nüfus bakımından en yoğun, en küçük ülkesine hareket. Lüksemburg ya da resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığı, Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan küçük bir devlettir. Toprakları Belçika, Fransa ve Almanya ile çevrelenmiştir. Başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Lüksemburg'tur. Lüksemburg'un nüfusu yarım milyonun biraz altındadır. Lüksemburg’a varışta yapılacak panaromik şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen turumuza katılabilirler. Bu Remich kasabasına gidiyor ve Almanya Luxemburg sınırını ayıran Moselle nehri üzerindeki köprüden Remich’i seyrediyoruz. Buradan aynı noktadan Almanya, Belçika, Luxemburg’u ayıran noktaya geliyoruz. Moselle Nehri ve Schengen anıtı önünde çektireceğimiz fotoğraf molasının ardından Luxemburg’a geri dönüyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.
Remich & Schengen Turu 20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Eur (Çocuk 0-12)

2. Gün Luxemburg- Paris

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Lüksemburg’a yaklaşık 350 km mesafedeki Paris yolculuğumuz başlıyor. Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak turumuzda Fransa krallarının taç giydiği ve Şampanyanın çıkış noktası olan Reims şehrine uğruyoruz. Burada vereceğimiz mola sırasında meşhur katedrali, gezebilir; şehirde ki şampanya mağazalarından şampanya satın alabilirsiniz. Paris’e varışta yapılacak panoromik şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera, Madlen Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sırasında Paris’e giden misafirlerin mutlaka ziyaret ettikleri, fiyatları Türkiye’deki mağaza ve havaalanı free shoplarından daha uygun olan Benelux Duty Free mağazasını ziyaret ediyoruz. Bu Üç katlıu mağaza da yapacağınız alışverişlerinizde özel grup indiriminden faydalanırken, Tax Free indirimlerinizi de direk mağazadan alabileceksiniz. Gezimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Reims Turu 15.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)


3. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris’in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi’ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız. Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso,Henry Toulouse Lautrec,Dalida,Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa funiküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen SacreCoeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Sein Nehri’nin kıyılarından keşfetmek için Bateaux Mouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris’in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz.
Gün batımının ardından dileyen misafirlerimiz için rehberimiz eşliğinde ekstra Paris by Night turumuz başlıyor. Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris’in meşhur yapılarını panaromik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflıyabileceğiniz Trocadero Meydanı, Elysee Sarayı göreceğiniz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..
Paris Kombine Turu 65.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Eur (Çocuk 0-12)
Paris ByNight 25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

4. Gün Paris

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ses, kostüm sahne ve ışık gösterileriyle, dansçıların yapmış oldukları birbirinden güzel gösterileriyle dünyaca meşhur Lido Show’un keyfini çıkarabilirler.

Disneyland Turu Tek Park 95.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 75.-Euro ( Çocuk 0-12)

Disneyland Turu Çift Park 110.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 90.-Euro ( Çocuk 0-12)
Lido Show 125.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 60.-Eur (Çocuk 0-12)

5. Gün Paris-Brüksel

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 300 km mesafede bulunan Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Bruges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Avrupalı yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamıyacaksınız. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve varışta panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Ülkenin sembollerinden Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace,Manneken Piss panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel’de dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları muhakkak ziyaret edeceğiniz mağazalar arasında olmalıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel’de otelimizde..
Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

6. Gün Brüksel-Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 200 km mesafede bulunan Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varış ve ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir tanıtım turumuzda geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını gördükten sonra; Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı gezimiz sırasında panaromik olarak göreceğiniz yerler arasındadır. Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde..
Amsterdam Kanallar Gezisi 20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerinin aralarından geçerek, yaşamları hakkında hayallerimizi süsleyebiliriz. Ülkenin güneyine yapacağımız ziyarette ise önce 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft şehrini geziyoruz. Burada sizlerle beraber eski şehrin içinde yapacağımız gezimizde Belediye Meydanı, Eski ve yeni kilise, şehrin en eski balık marketi göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından ülkenin siyasi başkenti konumunda ki Den Haag’ı (Lahey)ziyaret ediyoruz. Burada ki ziyaretimiz sırasında ise Parlemento binası, kralın resmi çalışma ofisi,Kraliçe Beatrix’in ilginç heykeli, Lahey Yüksek Adalet Divanı panaromik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu şehirde ki gezimiz sırasında rehberimiz sizleri 1800’lere bir rüya yolculuğuna çıkaracak çok ilginç bir müzeye götürecektir. Ülkenin güneyine yapmış olduğumuz gezimizi, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil şehri) sahil şehrine yapacak olduğumuz seyahatimiz ile sonlandırıyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde..

Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

8. Gün Amsterdam-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Amsterdam’ı son günümüzde doyasıya gezebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Amsterdam Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk havayolları tarifeli seferi TK 1956 ile saat 23:55’teIstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Anıtur seyahatinde görüşmek dileği ile...

Bu Turumuz İçin Anı TurMisafirlerine Özel eXtra Avantajlar;


Benelux & Paris Ekonomik Paket | 280 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam & Marken 45 € + Brugge 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Amsterdam Kanallar Gezisi 20 € +Remich & Schengen Turu 20 € + Reims Turu 15 €
Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında Yetişkinler İçin 305 Euro yerine 280 Euro,Çocuklar İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 155 Euro yerine 135 Euro olacaktır.

Benelux & Paris Avantajlı Paket | 360 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Disneyland Turu 95 € + Amsterdam Kanallar Gezisi 20 € +Remich & Schengen Turu 20 € + Reims Turu 15 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 400 Euro yerine 360 Euro olacaktır. 0- 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıda belirtilen turlar paket (toplu) olarak alındığında 230 Euro yerine 200 Euro olacaktır.

Benelux & Paris Full Paket | 475 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Disneyland Turu 95 € + Lido Show 125 € + Amsterdam Kanallar Gezisi 20 € +Remich & Schengen Turu 20 € + Reims Turu 15 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 525 Euro yerine 475 Euro olacaktır. 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 290 Euro yerine 260 Euro olacaktır.
Ekstra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz ekstra turların günlerini değiştirebilir.
Yol Üzerindeki ekstralar’a katılmayan misafirler yol üzerinde uygun bir tesiste beklemeyi kabul ederler. .Şöför bahşişi olarak rehberimiz otobüslerimizde 5€ toplamaktadır.2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Luxembourg, Paris, Brüksel, Amsterdam

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Frankurt / Amsterdam - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan – otel – alan ve şehirler arası transferler
 • 7 gece, oda kahvaltı bazında konaklamalar
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Amsterdam, Paris, Bruksel, Luksemburg Şehir Turları
 • Havalimanı vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Bedeli ve Hizmet Bedeli : 120.- EUR
* Kaza ve Sağlık Sigortası : 15.-EUR
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
* Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
* Bahşiş 5€ (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi içinen az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet cad.no.183 Harbiye / İst Harbiye /ANITOUR
Vize departmanı: vize@anitur.com.tr

Sigorta Bilgilendirme:

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.