Benelux Paris ( Frankurt - Amsterdam )

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
629,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
30 Ağustos 2015
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Frankfurt-Lüksemburg

Sekiz gün sürecek Beneluks-Paris gezimiz, uçuşumuzdan 2,5 saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali; ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşmamızla başlıyor…Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından Pegaus Havayolları tarifeli seferi ile Franfurt'a uçuyoruz...bagaj ve gümmrük işlemlerimizin ardından bizleri bekliyen özel otobüsümüzle Avrupa’nın nüfus bakımından en yoğun ve en küçük ülkesi Lüksemburg ya da resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığına haraket ediyoruz.Varışımıza takriben yapıcağımız panoramik şehir tanıtım turumuzda Petrus vadisi, Ordu meydanı, eski şehir merkezi, Meryem ana katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasında….Panoramik şehir turu sonrası ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lüxemburg’un UNESCO Dünya Mirası Dizelgesinde yer alan ünlü MOSELLE nehri ve vadisindeki Remich Kantonu ve Schengen kasabası turumuza katılabilirler.
Lüksemburg’un güneyinde Fransa ve Almanya üçgeni arasındaki vadi boyunca bu üç ülkenin yüzlerce yıldır kolkola vermiş şato ve kaleleri arasında ki üzüm bağlarını görerek Remich kantonuna gidiyor ve Almanya Luxemburg sınırını ayıran Moselle nehri üzerindeki köprüden rehberimiz eşliğinde yürüyerek nehrin diğer tarafına; Almanya’ya ayak basıyoruz ….Fotoğraf ve serbest zaman sonrası bir Fransız köyü olan Apache’ den geçerek Almanya, Fransa, Luxemburg’u ayıran noktaya geliyoruz. Moselle Nehrinin yanı başında ki Schengen müzesi ve Almanya'dan getirilmiş utanç duvarını gördükten sonra anıt önünde vericeğimiz fotoğraf molası ardından Luxemburg’a geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Remich & Schengen Turu 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro(Çocuk 0-12)

2. Gün Lüksemburg-Paris

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle Fransa’ya haraket ediyoruz… 350 km mesafedeki Paris yolculuğumuz sırasında yol üzerinde ekstra olarak yapılacak, Krallığın ve Şampanyanın baş kenti REİMS turu bizleri bekliyor. Bu gezimizde Fransa krallarının taç giydiği Unesco dünya mirası olan 13.yüzyıla tarihlenen kadetralin ev sahibi, Şampanyanın çıkış noktası olan Reims şehrine uğruyoruz. Burada vereceğimiz mola sırasında meşhur katedrali, gezebilir; şehirde ki şampanya mağazalarından şampanya satın alabilirsiniz. Sonrasında ise ver elini Paris…. Paris’e varışta yapılacak panoramik şehir tanıtım turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera binası, Madeliene kilisesi, Tracodera görülecek yerler arasında... Gezimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Reims Turu 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

3. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne turu, Notre Dame Kadetrali, St.Michel, Benelux Duty-Free mağazası, Monmarte Ressamlar Tepesi (Paris Kombine) turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda öncelikle Şehrin doyumsuz manzarasını doya doya izleme olanağı bulacağımız, Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Burada verilecek olan serbest zamanınızı kahvenizi yudumlayarak ya da teleskopla manzaranın detaylarını keşfederek geçirebilirsiniz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri’nde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek ve Seine Nehri’nin en güzel köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tekne turu sırasında görülecek yerler arasında: Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Citè Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, belediye Sarayı, sadece birkaçı…sonrasında ise Paris’in kalbine; İl de Cite adasına VİCTOR Hugo hikayeleri eşliğinde Meryem Ana’ya ithaf edilmiş dünyaca ünlü Notre-dam kilisesini keşfedicez… Turumuz sırasında Paris’e giden misafirlerin mutlaka ziyaret ettikleri, fiyatları Türkiye’deki mağaza ve havaalanı free shoplarından daha uygun olan Benelux Duty-Free mağazasını ziyaret ediyoruz. Bu üç katlı mağaza da yapacağınız alışverişlerinizde özel grup indiriminden faydalanırken, Tax Free indirimlerinizi de direk mağazadan alabileceksiniz. Akşamüzeri ise ucuza alış veriş imkanı bulucağımız ve belki de şehrin kuzeyinde en ilgi çeken merkezlerden biri olan Moulin Rouge’un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Paris’in taşrası “ Ressamlar Tepesi “ adıyla da bilinen Monmartre Tepesi’ne (130mt) gideceğiz. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Tanrı’nın resmedildiği Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde romantik Paris by Night turumuzla devam ediyoruz. Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarını ve tabikide Eiffel kulesinin harika ışık showu manzaralı Trocadero Meydanında olucaz.sonrasında dileyen misafirlerimizle Gecemizi dünyanın en ünlü kabarelerinin başında gelen Lido'nun muhteşem showunu, şampanya eşliğinde seyrederek bitiriyoruz.Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

Paris Kombine Turu 70.-Euro (Yetişkin) / 40.-Euro (Çocuk 0-12)

ParisByNight 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro (Çocuk 0-12)
Lido Show 130.-Euro (Yetişkin) / 60.-Euro(Çocuk 0-12)

4. Gün Paris

Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek 7’den 70’e herkese hitap eden aktiveteleri ile unutulmaz ve keyifli bir gün yaşama fırsatı adına dünyanın en büyük tematik eğlence parklarından biri olan Walt disney Studios & Disneyland macerasına çıkıyoruz… Turumuzun bitiminde otelimize transfer.

Disneyland Turu Tek Park 100.-Euro (Yetişkin) / 80.-Euro ( Çocuk 0-12)

Disneyland Turu Çift Park 110.-Euro (Yetişkin) / 90.-Euro ( Çocuk 0-12)

5. Gün Paris - Brüksel

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması sonrası Belçika’ya hareket ediyoruz. Brüksel öncesi tüm misafirlerimizin katılımıyla extra olarak yapılacak ortaçağdan günümüze kalmış, rahibe işi dantel, çikolata ve goblenleriyle ünlü, dünyanın en güzel ortaçağ kasabalarından rüya şehir tadında Brugge turu… Batı Avrupa’nın Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge 1000 yıllık geçmişini kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, avrupanın en çok ziyaret edilen şehirleri arasında…ünlü yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamayacaksınız.
Sonrasında Avrupanın başkenti Brüksel’deyiz….Şehir turumuzda Brüksel Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasında.Turumuz sonrası Brükselin eşsiz güzellikte ki tarihi meydanında Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Brüksel’de otelimizde.

Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

6. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması sonrası özel otobüsümüzle Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir tanıtım turumuzda Rokin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Hollanda’nın olmazsa olmazlarından geleneksel peynir & takunya çiftliği göreceğimiz yerler arasında. Kuzeyin Venediği ünvanlı Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için ekstra olarak düzenlenecek üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Amsterdam tekne turu 20.-Euro (Yetişkin) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, extra olarak düzenlenecek Grand HOLLAND ve / veya VOLENDAM-MARKEN turumuza katılabilirler.Hemen hemen tam gün sürecek olan bu çok keyifli turumuzda Amsterdam’ın çevresindeki tarifsiz güzellikteki masal kasabaları Marken-Volendam (Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.) Lahey olarak bilinen Denhag'ın 13.yy'dan kalma parlemento binası avlusundaki şovalyeler şatosu, ünlü Adalet Divanı binası, Kraliyet Sarayı ,Hollandanın beach cluplarıyla ünlü kuzey denizi sahil kasabası SCHIVENINGEN, ve bir ortaçağ kasabası olan DELFT, görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde...

Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

8. Gün Amsterdam-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Amsterdam Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anıtur seyahatinde görüşmek dileği ile...Extra turlar yeterli katılım saglanmadıgı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz extra turların günlerini degistirebilir.Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılır katılmayan misafirlerlerimiz çoğunluğa uymak adına uygun bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul eder.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Frankfurt, Amsterdam, Brüksel, Paris, Luxembourg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Yerel Ulasim Hizmetleri
* Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
* 3* li otellerde 7 Gece konaklama, sabah kahvaltıları
* Şehir Vergileri
* Programda belirtilen panoramik şehir turları,
* Türk Havayolları tarifeli seferi ile uçak biletleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
* Otelde alınan ekstralar.
* Tüm kişisel harcamalar
* Ekstra turlar
* Shengen vize ücret bedeli.
* Şöför ve rehber bahşişleri
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* Yurtdisi seyahat saglik sigortasi 15 €

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Benelüks & Paris Avantajlı Paket 1 | 300 Euro
Amsterdam tekne gezisi 20€ + Büyük Hollanda 75€ + Volendam&Marken 45€ + Zaanse-Schanse 25€ + Paris kombine 70€ + Paris by night 20€ + Brugge Turu 40€ + Remich-Shengen 20€ + Reims 20€ Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 335Euro yerine 300Euro olacaktır. Çocuk İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 185Euro yerine 160 Euro olacaktır.
Benelüks, Paris Avantajlı Paket 2 | 400 Euro
Amsterdam tekne gezisi 20€ + Büyük Hollanda 75€ + Volendam&Marken 45€ + Zaanse-Schanse 25€ + Paris kombine 70€ + Parisbynight 20€ + Walt disney Stüdyoları çift park 110€ Brugge Turu 40€ + Remich-Shengen 20€ + Reims 20€ Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 445Euro yerine 400 Euro olacaktır. Çocuk İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 275Euro yerine 250 Euro olacaktır.
GENEL BİLGİLENDİRME :
Lüxemburg :
Adıyla aynı ismi taşıyan başkentiyle oldukça gelişmiş bir hayat standardına sahip ülke, Avrupa Birliği’nin en gelişmiş üyelerinden biri.
Paris: Fransa’nın başkenti ve dünya turizm merkezlerinden biridir. Yaklaşık 12 milyon nüfusu ile Avrupa’nın en popüler noktalarından biridir. Sen Nehri kenarında bulunan şehir romantizm ve ışıklar kenti olarak da bilinir.
Brüksel: Brüksel Belçika’nın ve Brüksel Bölgesi’nin başkentidir. İçerisinde yer alan Avrupa Birliği ile ilgili birçok kurum nedeniyle Avrupa Birliği’nin başkenti de sayılmaktadır. Avrupa’da oynadığı önemli rolü ve merkezi bir noktada yer almanı nedeniyle kültürlerin eriyip birbirine karıştığı yer olarak da bilinmektedir.
Amsterdam :Bir milyondan fazla nüfusu olan bu şehir ülkenin finans, kültür, sanat, turizm merkezidir. “Kuzeyin Venedik’i” olarak da adlandırılan Amsterdam bu yakıştırmayı şehirde yer alan 1500’den fazla köprüye ve şehrin mimarisine borçludur. Kanalları, bisikletleri, parkları ile farklı bir atmosfere sahip olan bu Avrupa kenti özellikle son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olmuştur.
İklim Bilgisi:
Lüxemburg: Batı Avrupa deniz iklimine sahiptir. Özellikle yaz sonlarında yoğun miktarda yağış alır.
Paris:Paris’te yarı okyanussal yarı da kıtasal bir iklim hakimdir. Atlas okyanusunda oluşan hava hareketleri şehri ciddi anlamda etkiler. Yağış riski fazla olan bir şehirdir

Brüksel:Okyanus iklimi hakimdir. Kışlar serin geçer, nadiren kar görülür. Baharlar ılık, yazlar ise sıcak ve kuraktır. Aralık, Ocak ve Şubat'ta gece sıcaklıkları -1 derecelerinde, gündüz sıcaklıkları 4-7 derece arasındadır. Yaz aylarında ise gündüz 22-23 derece olan sıcaklık gece 11-12 derecelere düşer.
Amsterdam:Hava durumu tipik Kuzey Denizi iklimi özelliklerini yansıtmaktadır. Kış döneminde nadir olarak sıcaklık -5 derecenin altına düşer. Yaz döneminde ise ender olarak 28 derecenin üstüne çıkar. Aslında genel olarak ılıman bir iklime sahiptir. Fakat mevsim içerisinde bile hava sıcaklığı sık sık değişebildiği için her hava koşuluna uygun kıyafeti yanınızda bulundurmanızda fayda vardır.
Saat Farkı :Destinasyonlar Türkiye saatinden 1 saat geridedir.
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı:
Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50dir. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Bu tur için schengen vizesi gerekmektedir.Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.anitur.com.tr/vize/schengen-vizesi adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departman iletişim adresi: Cumhuriyet cad.no.183 Harbiye /İstanbul/ANITOUR
Vize departman sorumlusu: Cihan Aksoy – cihanaksoy@anitur.com.tr
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.


Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.