Benelux Paris ( Düsseldorf Başlangıç)

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
15 Mayıs 2016
Görülecek Yerler
Atlas Global Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul Düsseldorf - Amsterdam

Sekiz gün sürecek Benelüks-Paris gezimiz, uçuşumuzdan 2,5 saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali; ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşmamızla başlıyor… Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından Atlasglb Havayolları'nın KK 6013 seferi ile 09:30’da Düsseldorf’a hareket ediyoruz.Yerel saatle 11:45’de varış. Uçuş sonrası tarafımıza ayrılan özel otobüsümüzle Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir tanıtım turumuzda Rokin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Hollanda’nın olmazsa olmazlarından geleneksel peynir & takunya çiftliği göreceğimiz yerler arasında. Kuzeyin Venediği ünvanlı Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için ekstra olarak düzenlenecek üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Amsterdam tekne turu 20.-Euro (Yetişkin) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

2. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, extra olarak düzenlenecek Grand HOLLAND ve / veya VOLENDAM-MARKEN turumuza katılabilirler. Hemen hemen tam gün sürecek olan bu çok keyifli turumuzda Amsterdam’ın çevresindeki tarifsiz güzellikteki masal kasabaları Marken-Volendam (Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.) Lahey olarak bilinen Denhag'ın 13.yy'dan kalma parlemento binası avlusundaki şovalyeler şatosu, ünlü Adalet Divanı binası, Kraliyet Sarayı ,Hollandanın beach cluplarıyla ünlü kuzey denizi sahil kasabası SCHIVENINGEN, ve bir ortaçağ kasabası olan DELFT, görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde... otelimizde.
Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin) / 35.-Euro (Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

3. Gün Amsterdam – Brüksel

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması sonrası Belçika’ya hareket ediyoruz. Brüksel öncesi tüm misafirlerimizin katılımıyla extra olarak yapılacak ortaçağdan günümüze kalmış, rahibe işi dantel, çikolata ve goblenleriyle ünlü, dünyanın en güzel ortaçağ kasabalarından rüya şehir tadında Brugge turu… Batı Avrupa’nın Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge 1000 yıllık geçmişini kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, avrupanın en çok ziyaret edilen şehirleri arasında…ünlü yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamayacaksınız. Sonrasında Avrupanın başkenti Brüksel’deyiz….Şehir turumuzda Brüksel Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasında.
Turumuz sonrası Brükselin eşsiz güzellikte ki tarihi meydanında Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Brüksel’de otelimizde.
Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

4. Gün Brüksel – Paris

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle Fransa’ya haraket ediyoruz...... Paris yolculuğumuz sırasında yol üzerinde ekstra olarak yapılacak, Krallığın ve Şampanyanın başkenti REİMS turu bizleri bekliyor. Bu gezimizde Fransa krallarının taç giydiği Unesco dünya mirası olan 13.yüzyıla tarihlenen kadetralin ev sahibi, Şampanyanın çıkış noktası olan Reims şehrine uğruyoruz. Burada vereceğimiz mola sırasında meşhur katedrali, gezebilir; şehirde ki şampanya mağazalarından şampanya satın alabilirsiniz. Sonrasında ise ver elini Paris…. Paris’e varışta yapılacak panoramik şehir tanıtım turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera binası, Madeliene kilisesi, Tracodera görülecek yerler arasında... Gezimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Ekstra Reims Turu 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

5. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne turu, Notre Dame Kadetrali, St.Michel, Benelux Duty-Free mağazası, Monmarte Ressamlar Tepesi (Paris Kombine) turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda öncelikle Şehrin doyumsuz manzarasını doya doya izleme olanağı bulacağımız, Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Burada verilecek olan serbest zamanınızı kahvenizi yudumlayarak ya da teleskopla manzaranın detaylarını keşfederek geçirebilirsiniz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri’nde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek ve Seine Nehri’nin en güzel köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tekne turu sırasında görülecek yerler arasında: Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Citè Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, belediye Sarayı, sadece birkaçı…sonrasında ise Paris’in kalbine; İl de Cite adasına VİCTOR Hugo hikayeleri eşliğinde Meryem Ana’ya ithaf edilmiş dünyaca ünlü Notre-dam kilisesini keşfedicez… Turumuz sırasında Paris’e giden misafirlerin mutlaka ziyaret ettikleri, fiyatları Türkiye’deki mağaza ve havaalanı free shoplarından daha uygun olan Benelux Duty-Free mağazasını ziyaret ediyoruz. Bu üç katlı mağaza da yapacağınız alışverişlerinizde özel grup indiriminden faydalanırken, Tax Free indirimlerinizi de direk mağazadan alabileceksiniz. Akşamüzeri ise ucuza alış veriş imkanı bulucağımız ve belki de şehrin kuzeyinde en ilgi çeken merkezlerden biri olan Moulin Rouge’un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Paris’in taşrası “ Ressamlar Tepesi “ adıyla da bilinen Monmartre Tepesi’ne (130mt) gideceğiz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Tanrı’nın resmedildiği Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde romantik Paris by Night turumuzla devam ediyoruz.


Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarını ve tabikide Eiffel kulesinin harika ışık showu manzaralı Trocadero Meydanında olucaz.sonrasında dileyen misafirlerimizle Gecemizi dünyanın en ünlü kabarelerinin başında gelen Lido'nun muhteşem Show’unu, şampanya eşliğinde seyrederek bitiriyoruz.Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

Paris Kombine Turu 70.-Euro (Yetişkin) / 40.-Euro (Çocuk 0-12)
ParisByNight 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro (Çocuk 0-12)
Lido Show 130.-Euro (Yetişkin) / 60.-Euro(Çocuk 0-12

6. Gün Paris

Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek 7’den 70’e herkese hitap eden aktiveteleri ile unutulmaz ve keyifli bir gün yaşama fırsatı adına dünyanın en büyük tematik eğlence parklarından biri olan Walt disney Studios & Disneyland macerasına çıkıyoruz… Turumuzun bitiminde otelimize transfer.
Disneyland Turu Tek Park 100.-Euro (Yetişkin) / 80.-Euro ( Çocuk 0-12)
Disneyland Turu Çift Park 110.-Euro (Yetişkin) / 90.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün Paris - Lüksemburg

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasından sonra Avrupa’nın nüfus bakımından en yoğun ve en küçük ülkesi Lüksemburg ya da resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığına haraket ediyoruz. Varışımıza takriben yapıcağımız panoramik şehir tanıtım turumuzda Petrus vadisi, Ordu meydanı, eski şehir merkezi, Meryem ana katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasında….Panoramik şehir turu sonrası ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lüxemburg’un UNESCO Dünya Mirası Dizelgesinde yer alan ünlü MOSELLE nehri ve vadisindeki Remich Kantonu ve Schengen kasabası turumuza katılabilirler.
Lüksemburg’un güneyinde Fransa ve Almanya üçgeni arasındaki vadi boyunca bu üç ülkenin yüzlerce yıldır kolkola vermiş şato ve kaleleri arasında ki üzüm bağlarını görerek Remich kantonuna gidiyor ve Almanya Luxemburg sınırını ayıran Moselle nehri üzerindeki köprüden rehberimiz eşliğinde yürüyerek nehrin diğer tarafına; Almanya’ya ayak basıyoruz ….Fotoğraf ve serbest zaman sonrası bir Fransız köyü olan Apache’ den geçerek Almanya, Fransa, Luxemburg’u ayıran noktaya geliyoruz. Moselle Nehrinin yanı başında ki Schengen müzesi ve Almanya'dan getirilmiş utanç duvarını gördükten sonra anıt önünde vericeğimiz fotoğraf molası ardından Luxemburg’a geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Remich & Schengen Turu 20.-Euro (Yetişkin) / 10.-Euro(Çocuk 0-12)

8. Gün Lüksemburg- Düsseldorf - İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması sonrası Düsseldorf Havalimanına yola çıkıyoruz... Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Hava Yollarının KK 6014 nolu uçuş ile 12:45’de Istanbul’a haraket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saatle 16:45’de Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Anıtur seyahatinde siz değerli misafirlerimizle tekrar görüşmek dileği ile.
Zaanse-Schanse Turu 25.-Euro (Yetişkin) / 15.-Euro ( Çocuk 0-12)

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Düsseldorf, Amsterdam, Brüksel, Paris, Luxembourg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • AtlasGlobal Havayolları ile İst/Ams/İst parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri
 • Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • 3* ve 4* otellerde 7 Gece konaklama, sabah kahvaltıları
 • Şehir Vergileri
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları,tüm transferler
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Vize Ücreti (İstanbul başvuruları için) : 120.-Eur
 • Vize Ücreti (İzmir ve Ankara başv. için) : 135.-Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) :30 -Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi içinen az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir.Fuar,kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.