Benelux Paris 23 Nisan Özel ( Paris-Amsterdam)

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
20 Nisan 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Paris

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 09:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1819 ile saat 12:10'da Paris'e hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Paris' varış. Paris'e varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Concorde meydanı, Opera meydanı, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un mezarı görülecek yerler arasındadır. Gün batımından sonra rehberimiz eşliğinde Paris Gece Gezisi'nin ardından otelimizde hareket ve geceleme otelimizde.. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris'i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel Kulesi'ndeki kısa ışık gösterisini izleyecek ve Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eyfel manzaralı Trocadero Meydanı, dünyanın en şık caddesi Champs-Elysees, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Elysee Sarayı görülecek yerler arasındadır.
Paris By Night 25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

2. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Eiffel Kulesi, Notredame Katedrali, Luksemburg Bahçeleri, Montmartre & Sacrecoeur... Tarihi ve şehir planlaması ile ünlü aşıklar şehri Paris'de en önemli yapılarını bu turumuzda keşfetme imkanımız oluyor. 1889 tarihinde bu şehirde düzenlenen dünya fuarı için yapılan Eiffel kulesi ilk ziyaret edeceğimiz yapı. Kulenin ikinci katına çıkıp eşsiz Paris manzarasını seyrettikten sonra, Paris şehrinin tarihte ilk kurulduğu Cite adasına geçiyoruz. Victor Hugo'nun ölümsüz eseri Notre Dame de Paris'in ilham kaynağı olan katedral gotik mimari tarzının en muhteşem örneklerinden. Napoleon dahil bir çok Fransa kralının'da taç giyme törenine ev sahipliğini yapan bina günümüzde halen ibadete açık ve en çok ziyaret edilen yerlerden. Etkileyici Gül pencereleri, heykelleri ve tarihi hikayeleri ile sizleri de mutlaka etkileyeceğini düşünüyoruz. Notre Dame sonrasında Fransa senatosunun da bulunduğu Lüksemburg bahçelerine gidiyoruz. 1612 yılında, Médicis ailesinden Marie de Médicis'nin hükümdarlığın zamanında yapılan bahçe, Paris'lilerin, öğrencilerin, gezintiye çıkanların tercih ettikleri bir buluşma mekanı olmakla beraber tüm dünyadan ziyaretçilerin de dikkatini çeker. Son olarak Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre'a (130mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa funiküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen SacreCoeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin ilginizi çekeceği kesin.


BENELÜX + PARİS // SÖMESTRE ÖZELSacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan Cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş, gece dileyen misafirlerimiz Lido Show programımıza katılabilirler. Geceleme otelimizde..

Paris Kombine Turu 65.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) /35.-Eur (Çocuk 0-12)
Lido Show 125.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 60.-Eur (Çocuk 0-12)

3. Gün Paris

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde..
Disneyland Turu 95.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) /75.-Eur(Çocuk-0-12)

4. Gün Paris-Luxemburg

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Avrupa’nın nüfus bakımından en yoğun, en küçük ülkesine hareket. Lüksemburg ya da resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığı, Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan küçük bir devlettir. Toprakları Belçika, Fransa ve Almanya ile çevrelenmiştir. Başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Lüksemburg'tur. Lüksemburg'un nüfusu yarım milyonun biraz altındadır. Lüksemburg’a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz tekne turumuza katılarak, Luxemburg’u nehirden izleme imkanı bulabilirler. Tekne turu yaklaşık bir saat sürmektedir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.
Luxemburg Tekne Turu 30.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) /20.-Eur (Çocuk 0-12)

5. Gün Luxemburg-Brüksel

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 200 km mesafede bulunan Brüksel’e hareket. Varışa istinaden panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, MannekenPiss, Atomium ve Heysel Stadyumu göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel’de otelimizde..

6. Gün Brüksel-Amsterdam

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve ardından Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Bruges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata, bira ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı. Brugge turumuzun ardından Amsterdam’a doğru yolcuğumuz devam ediyor. Amsterdam’a varışımızla şehir turumuz başlıyor. Amsterdam’a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Brugge Turu 30.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) /15.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri yapılabiliyor), Mini Hollanda, Moduradam, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasındadır.. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde..
Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) /25.-Euro ( Çocuk 0-12)

8. Gün Amsterdam-İstanbul

Sabah kahvaltmızın ardından odaların boşaltılması . Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk havayolları tarifeli seferi TK1962 ile saat 15:35’de Istanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Anıtur seyahatinde siz değerli misafirlerimizle tekrar görüşmek dileği ile..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Paris, Luxembourg, Brüksel, Amsterdam

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


 • Türk Havayolları ile İstanbul – Paris/Amsterdam - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan – otel – alan ve şehirler arası transferler
 • 7 gece, oda kahvaltı bazında konaklamalar
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergileri
 • Amsterdam, Paris, Bruksel, Luksemburg Şehir Turları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Bedeli ve Hizmet Bedeli : 120.- EUR
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
* Kaza ve Sağlık Sigortası : 15.-EUR
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL**
** Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
* Bahşiş 5€ (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Bu TurumuzİçinAnıTurMisafirlerine Özel eXtraAvantajlar;
Benelüks& Paris Ekonomik Paket | 200 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 € + Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 €+ Paris Gece Gezisi 20€
Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında Yetişkinler İçin 230Euro yerine 200 Euro,Çocuklar İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 115Euro yerine 100 Euro olacaktır.
Benelüks& Paris Avantajlı Paket | 270 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 € + Paris Gece Gezisi 20 € + DisneylandTuru 85 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 315 Euro yerine 270 Euro olacaktır. 0- 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıda belirtilen turlar paket (toplu) olarak alındığında 180 Euro yerine 160 Euro olacaktır
Benelüks & Paris Full Paket | 380 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 € + Paris Gece Gezisi 20 € + Disneyland Turu 85 € + LidoShow 120 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 435 Euro yerine 380 Euro olacaktır. 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 240 Euro yerine 215 Euro olacaktır
Ekstra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz ekstra turların günlerini değiştirebilir.
Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.