Benelux Paris

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
18 Ekim, 22 Kasım, 20 Aralık Hareket
Görülecek Yerler
Air France Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Air France Havayolları AF 1591 ile saat 15:30 ’da Paris ‘e uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saatle 18:10’da varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle Paris şehir turu. Akşam yapacağımız kısa panoramik şehir tanıtım turunda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera, Madlen Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün PARİS

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris’in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi’ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız. Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130 mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan kafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Seine Nehri’nin kıyılarından keşfetmek için Bateaux Mouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris’in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde Paris by Night turumuz başlıyor. Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris’in meşhur yapılarını panoramik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, Vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflayabileceğiniz Trocadero Meydanı, Elysee Sarayı göreceğiniz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde
Paris Kombine Turu 65.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Eur (Çocuk 0-12)
Paris ByNight 25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

3. Gün PARİS - DISNEYLAND

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ses, kostüm sahne ve ışık gösterileriyle, dansçıların yapmış oldukları birbirinden güzel gösterileriyle dünyaca meşhur Lido Show’un keyfini çıkarabilirler.

Disneyland Turu Tek Park 95.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 75.-Euro ( Çocuk 0-12)
Disneyland Turu Çift Park 110.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 90.-Euro ( Çocuk 0-12)
Lido Show 125.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 60.-Eur (Çocuk 0-12)

4. Gün PARİS - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Luxemburg ‘a hareket. Varış ve ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığı, Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan küçük bir devlettir. Toprakları Belçika, Fransa ve Almanya ile çevrelenmiştir. Başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Lüksemburg’dur. Lüksemburg'un nüfusu yarım milyonun biraz altındadır. Lüksemburg’a varışta yapılacak panoramik şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen turumuza katılabilirler. Bu Remich kasabasına gidiyor ve Almanya Luxemburg sınırını ayıran Moselle nehri üzerindeki köprüden Remich’i seyrediyoruz. Buradan aynı noktadan Almanya, Belçika, Luxemburg’u ayıran noktaya geliyoruz. Moselle Nehri ve Schengen anıtı önünde çektireceğimiz fotoğraf molasının ardından Luxemburg’a geri dönüyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.

Remich & Schengen Turu 20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Eur (Çocuk 0-12)

5. Gün LÜKSEMBURG - KÖLN - AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Köln’ e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir tanıtım turumuzda geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını gördükten sonra; Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Elmas Fabrikası, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı gezimiz sırasında panoramik olarak göreceğiniz yerler arasındadır. Tur ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

6. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerinin aralarından geçerek, yaşamları hakkında hayallerimizi süsleyebiliriz. Ülkenin güneyine yapacağımız ziyarette ise önce 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft şehrini geziyoruz. Burada sizlerle beraber eski şehrin içinde yapacağımız gezimizde Belediye Meydanı, Eski ve yeni kilise, şehrin en eski balık marketi göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından ülkenin siyasi başkenti konumundaki Den Haag’ı (Lahey) ziyaret ediyoruz. Burada ki ziyaretimiz sırasında ise Parlamento binası, kralın resmi çalışma ofisi, Kraliçe Beatrix’in ilginç heykeli, Lahey Yüksek Adalet Divanı panoramik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu şehirde ki gezimiz sırasında rehberimiz sizleri 1800’lere bir rüya yolculuğuna çıkaracak çok ilginç bir müzeye götürecektir. Ülkenin güneyine yapmış olduğumuz gezimizi, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil şehri) sahil şehrine yapacak olduğumuz seyahatimiz ile sonlandırıyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Brüksel’ e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Brugges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Avrupalı yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamayacaksınız. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve varışta panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Ülkenin sembollerinden Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace,Manneken Piss panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel’de dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları muhakkak ziyaret edeceğiniz mağazalar arasında olmalıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme. Geceleme Brüksel’de otelimizde.
Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

8. Gün BRÜKSEL - PARİS - İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Paris Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air France Havayolları AF 1390 ile saat 18:50’de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anı tur seyahatinde görüşmek dileği ile.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Amsterdam Brüksel Paris Luxembourg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Air France Havayolları ile Atatürk – Paris – Atatürk parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
• Alan – otel – alan ve şehirlerarası transferler
• 7 gece, oda kahvaltı bazında konaklamalar
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
• Havalimanı vergileri
• Amsterdam, Paris, Brüksel, Lüksemburg, Köln Şehir Turları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.