Belgrad Bira Festival

2 Gece 3 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
299,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
21 Ağustos 2015
Görülecek Yerler
Belgrad, Novi Sad, Karlofca,
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Belgrad

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma sonrası Pegasus Hava Yolları PC 893 nolu 09:30 tarifeli uçağı ile Belgrad uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Belgrad Nicola Tesla Hava Limanı varışımız sonrası yerel rehber tarafından karşılanma, Yerel rehber tarafından karşılanma, ardından panoramik şehir turumuz için Belgrad merkezine hareket ediyoruz. Göreceğimiz yerler ; Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz ardından otelimize transfer, odalarımıza yerleşme ve serbest zaman.

Otel önünde rehberimizin belirlediği saatte buluşma sonrası Festival alanına hareket ediyoruz. Yapılmaya başladığı 2003 yılından beri 6 milyon 200 bin insanın katıldığı her yıl 50 farklı sanatçının ile 50 farklı bira markasının katıldığı ve festival zamanı boyunca 700 bin ziyaretçi alan Belgrad Bira Festivali son yılların Avrupa çapında en gözde festivallerindendir. Misafirlerine limitsiz eğlence seçenekleri sunan festival Dünyanın birçok yerinden gelen misafirlere ve katılım gösteren Üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

2. Gün Belgrad

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman ve gün boyu festival alanında sınırsız etkinlik ve eğlence.
Dileyen misafirlerimiz Ekstra duzenlenicek olan ogle yemekli Karlofca - Novi sad turuna katilabilirler (50EUR). Ekonomik olarak Sırbistanın en gelişmiş bölgesi olan Voyvodina nın başkenti Novi Sad a hareket ediyoruz. Burada yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turunda Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagogu görüyoruz. Oglen yemegi icin yerel bir restaurant da mola veriyoruz.Novi Sad turumuz ardindan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasına dogru yola cikiyoruz. Geçmişi M.Ö. 7000 yılına kadar dayanan kasaba tarihte her zaman önemli bir yer edinmiştir. İlk Sırp ortaokulu ve yüksekokulu burada kurulmuş, 1922'ye kadar da Sırp Ortadoks Kilisesi'nin merkezi olmuştur. Şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi göreceğimiz diğer önemli eserlerdir. Kasaba, 1699 yılında imzalanan Karlofça Anlaşması ile Osmanlı tarihinde de önemli bir yer tutar. Anlaşmanın imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli'ni de ziyaret ediyoruz. Verilecek kısa serbest zamanda Karlofça'nın meşhur 'Bermet' şaraplarından ve balından satın alabilirsiniz. Karlofca turumuz ardindan Belgrada otelimize veya festival alanına transfer.

3. Gün Belgrad – Novi Sad - Karlofca – Belgrad

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz .
Rehberlerimizin belirlediği saatte buluşma sonrası Belgrad Nicola Tesla Hava Limanına transfer.Pegasus Hava Yollarına ait PC 894 nolu 11:10 tarifeli uçağı ile İstanbula hareket ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Belgrad

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları ile İstanbul – Belgrad – İstanbul gidiş dönüş uçak biletleri.
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi içinen az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.