Baştanbaşa Tayland Turu

8 Gece 9 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
2.099,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
01 Mart 2014 Hareket !
Görülecek Yerler
Mahan Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Tahran - Bangkok

Turumuz 1 Mart 2014 sabahı belirtilen saatte ücretsiz ve kişiye özel araç ve şoförünüzle gerçekleşecek; eviniz – hava alanı transferiyle başlıyor. Saat 08:00’deAtatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açılan Anıtur kontuarında buluşuyoruz. Saat 10.15’deMahanHava Yolları’na ait W5113 sefer sayılı uçağımız ile BUSSINES CLASSsınıfında Tahran’a hareket ediyoruz. Tahran’a Varışımız yerel saat ile 14.45’te. Tahran’da size özel rezervasyon yapmış olduğumuz Lounge ‘da dinlenmenin ardından uçak değişikliği ve 21:15’teBussinesclass konforu ile Bangkok’a hareket. Geceleme uçağımızda..

2. Gün Bangkok

Sabah 06:45’te Bangkok’a varışımızın ardından özel aracımız ile Bangkok’un yaklaşık 100 km dışında yer alan DamnoenSaduak Yüzen Pazarı’nı gezmek üzere hareket ediyoruz. Burada yerel halkla iç içe geçireceğimiz zaman diliminde Thai halkının günlük yaşamından örneklere tanık olacaksınız. Gezinin ardından şehre dönüyoruz. Öğle yemeğimiz yerel bir restoranda alınıyor. Bangkok şehir turu esnasında, 45 metre uzunluğundaki devasa Yatan Buda heykeli ile WatPho; hayranlık uyandıran mimarisi ile Tayland’ın en önemli yapıtlarından biri olan Grand Palace ve Tayland’daki en kutsal Buda imajlarından biri olan Zümrüt Buda Heykeli’ne ev sahipliği yapan WatPhraKaew göreceklerimiz arasındadır. Konaklama otelimizde.

3. Gün Bangkok - Ayyuthaya - Bangkok

Kahvaltının ardından özel aracımız ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Siam İmparatorluğu’nun ikinci başkenti olan Ayutthaya’ya hareket ediyoruz. 18inci yüzyılda Burma saldırıları sonucu yıkılan şehirde ayakta kalan binalar, zamanının ötesinde bir muhteşemliği gözler önüne sürmektedir. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Öğleden sonra Bangkok’a dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün Bangkok - Chiang Mai

Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Burada yerel bir havayolu ile ChiangMai’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. 60 metrelik devasa kulesi ile Bangkok’taki Zümrüt Buda Heykeli’nin orijinal ev sahibi WatChediLuang Tapınağı; altın kaplama ön cephesi ile Kuzey Tayland mimarisinin büyüleyici bir örneği olan, şehrin en eski tapınağı WatChiang Man ve DoiSuthep Dağı üzerine kurulmuş ve bu nedenle tüm şehre hakim bir noktada yer alan WatPhraThat Tapınağı göreceklerimiz arasındadır. Öğle yemeği ve akşam yemeklerimiz yerel bir restoranda alınırken, konaklama otelimizde.

5. Gün Chiang Mai -Karen Village - Chiang Mai

Kahvaltının ardından şehirde bulunan fil yetiştirme çiftliklerinden birini ziyaret ediyoruz. Burada fillerin ilginç gösterilerine tanık olacak ve bir fil safarisi gerçekleştireceğiz. Daha sonra şehrin biraz dışında yer alan Karen Village’a gidiyoruz. “Uzun Boyunlu Kadınlar” olarak da tanınan Karen halkı kadınlarının ev sahipliği yaptığı bu köyde hem bu kültür ile tanışacak hem de çok güzel kareler yakalayabileceksiniz. Gezinin ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

6. Gün Chiang Mai - Phuket

Kahvaltının ardından özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz. Burada yerel bir havayolu ile Phuket’e uçuyoruz. Varışımıza istinaden özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Burada enfes kumsallar ve deniz eşliğinde yorgunluğumuzu atıyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün Phuket

Kahvaltının ardından deniz ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün Phuket - Bangkok - Tahran

Kahvaltının ardından serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transfer oluyoruz. Burada yerel bir havayolu ile Bangkok uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden Mahan Air W5050 sefer sayılı uçağımız ile Bussinesclass konforunda Tahran yolculuğumuz başlıyor.

9. Gün Tahran - İstanbul

Gece 02:00’da Tahran’a varış. Havalimanındaki Lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 07:00’deBussinesclass ayrıcalığı ile İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Varış ve özel araçlarımız ile evlerinize servis. Bir sonraki Anıtur organizasyonunda görüşmek dileği ile..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Bangkok, Chiang Mai, Phuket

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Mahan Hava Yolları ile İstanbul – Bangkok – İstanbul arası Bussinesclass uçak bileti ve bu bilete ilişkin vergiler.
 • Yerel havayolları ile Bangkok – Chiang Mai, Chiang Mai – Phuket, Phuket – Bangkok arası ekonomi sınıf uçak biletleri ve bu biletlere ilişkin vergiler.
 • Bangkok’da2 gece 5 yıldızlı otelde oda – kahvaltı konaklama
 • Chiang Mai’da 2 gece 5 yıldızlı otelde oda – kahvaltı konaklama
 • Phuket’de 2 gece 5 yıldızlı otelde oda – kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen 3 öğle yemeği
 • Programda belirtilen 2 akşam yemeği
 • Programda belirtilen tüm geziler.
 • Kişiye özel eviniz – alan – eviniz transferi de dahil olmak üzere programda belirtilen tüm transferler.
 • Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler
 • Geziler esnasında gerekli olan tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
 • Profesyonel Anıtur Turizm Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.