Baştanbaşa Orta Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
4 Eylül Hareket
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - BELGRAD - BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile saat 7:30’da buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 09:30’da Belgrad’a hareket. Saat 10.30’da varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle kısa panaromik Belgrad şehir turunun ardından Budapeşte’ye devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışımızı takiben, yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirler yemekli, içkili, müzikli eğlenceli Çigan gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelde.
Çigan Gecesi Turu : EUR 45.- kişi başı (Yemekli)

2. Gün BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizEsztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler. (ekstra)
Esztergom & Visegrad & Szentendre Turu : EUR 60.- kişi başı ( Öğle Yemekli )

3. Gün BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltımızın ardından Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz Bratislava Turuna (Slovakya) katılabilirler.(ekstra) Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Grinzing Meyhaneleri turlarına katılabilirler. (ekstra). Geceleme otelde.
Bratislava Turu : EUR 30.- kişi başı (Yemeksiz)
Grinzing Meyhaneleri Turu : EUR 50.- kişi başı

4. Gün VİYANA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra düzenlenecek olan, yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna katılabilirler. Akşam ekstra konser veya opera izleme imkânı.
Viyana Ormanları Turu : EUR 50.- kişi başı

5. Gün VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Prag’a hareket. Varışın ardından panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi `ne katılabilirsiniz. Avrupa’nın en uzun nehirlerinden olan Elbe’nin zarif kollarından Vltava’nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag’ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır. Geceleme otelinizde.
Vltava Tekne Turu : EUR 40.- kişi başı (yemekli)

6. Gün PRAG

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Karlovy Vary gezisi için otelimizden hareket ediyoruz. (ekstra) Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa’nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk’ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. AkşamÇek Gecesi programına katılıyoruz. (ekstra) Çek Cumhuriyeti’nin folklorik kültürünü ünlü Polka’larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır) ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.
Karlovy Vary Turu : EUR 60.- kişi başı
Çek Gecesi Turu : EUR 65.- kişi başı (Yemek+şov)

7. Gün PRAG

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ile extra olarak organize edilebilecek olan Terezin turuna katılma imkanı. İkinci Dünya Savaşı’nın Dachau ile birlikte ilk kurulan kamplardan biridir.1962’de İsrail’de yargılanan ve idama mahkum edilen SS Generali Adolf Eichmann’ın yönettiği ilk kamptır. Bugün müze olarak kullanılan bu kampı gezdikten sonra otele dönüş
Terezin Toplama Kampı Turu : EUR 45.- kişi başı

8. Gün PRAG - DRESDEN - BERLİN - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve Teplice üzerinden Dresden’e hareket ediyoruz. Varışın ardından kısa bir şehir turu ve öğle yemeği molası. Ardından yine özel otobüsümüzle Berlin’e devam ediyoruz. Berlin’e varış ve şehir turu. Ku’damm alışveriş caddesi, Brandenburg Kapısı, Alexanderplatz, CheckPoint Charlie, Adler Caddesi, Generaller Müzesi, Brandenburg görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Berlin Havalmanına hareket. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından tarifeli seferi saat 01:40 ‘da İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından yerel saatle 05.35 ‘de varış.
Not: Dönüş uçağı Pazar gününü P.zartesiye bağlıyan gecedir.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Budapeşte

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus ile İstanbul-Belgrad gidiş / Berlin -İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
• Tüm şehirlerarası transferler
• Yarım Günlük Panoramik Belgrad, Budapeşte, Viyana ve Prag, Dresden ve Berlin Şehir Turları.
• Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece ve Prag’da 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar
• Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
• Vize Ücreti (İstanbul başvuruları için) : 120.-Eur
• Vize Ücreti (İzmir ve Ankara başv. için) : 135.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30–Eur
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Opsiyonel turlar

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Uçaklı turlarda tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır. Bu sirkü 12.01.2016 tarihinde düzenlenmiş olup, bir sonraki sirküde geçersiz sayılır

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.