Barcelona Turu Kurban Bayramı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
04 Ekim 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Barcelona

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali ANITUR kontuarında siz değerli konuklarımızla saat 11:30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1855 sayılı seferi ile 13:55’de Barselona’ya hareket. 16:40’da Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Flamenco Gecesi’ne” katılma imkanı(55 €). Geceleme otelimizde.
Flamenko Show (Kişi Başı) : 55 € ( 1 İçki dahil)

2. Gün Barcelona

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir(65€). Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Gerona & Figueras (Dali Müzesi) Turu : 65 €uro (Kişi Başı)

3. Gün Barcelona

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havlimanı’na transfer ve THY’nın TK 1856 sayılı seferi ile 17:35’de Barselona’dan hareket ve 21:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.

4. Gün Barcelona-İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve tam gün alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK1856 sefer sayılı uçuşu ile 17:35'te İstanbul'a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 21:55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.İstanbul'a Hoşgeldiniz. Bir sonraki ANI TUR organizasyonunda görüşmek dileği ile..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları İle İstanbul-Barcelona-İstanbul Gidiş-Dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
*Barcelona'da belirtilen otellerde 3 Gece Oda-Kahvaltı Konaklamalar
*Alan-Otel-Alan Transferleri
*Barcelona Panoramik Şehir Turu
*Anıtur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
*Alan Vergisi
*Zorunlu Sigorta(Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.