Barcelona Madrid Turu

6 Gece 7 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
07 EYLÜL HAREKET
Görülecek Yerler
Pegasus Havayoları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Barcelona

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Anıtur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 469 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:10’da Barselonaya uçuş. Yerel saat ile 13:10’da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Barselona şehir turu. Görülecek yerler arasında Plaza Espanya, Gran Via, Paseo De Gracia caddesi, Katalunya Meydanı ve La Rambla caddesi görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz tur sonrası Barcelona şaheserleri turumuza katılabilirler. Barcelona şaheserleri turunda görülecek yerler arasında Plaza Espanya, Olimpiyat köyü (Montjuic Tepesi), Cristoph Colon Meydanı, Eski Liman (Mare magnum) Olimpik Liman, Bitmeyen Kilise olarak adlandırılan La Sagrada Familia Kilisesi, Paseo De Gracia Caddesi, Antonio Gauidi’nin yapmış olduğu Casa Mila ve Casa Batillo, Katalunya Meydanı ve La Rambla Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.
Turumuz sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme.
Barcelona Şaheserleri Turu: 30 € Kişi Başı (Müze ve Ören yeri girişleri dâhil değildir.)

2. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Gerona & Figueras turuna katılabilirler. Bu turun ardından arzu eden misafirlerimiz Gerona & Figueras turuna devam edebilirler. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona Şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahalleleri, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras Kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer geceleme otelinizde.
Gerona & Figueras Turu: 65 € Kişi Başı

3. Gün Barcelona

Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Andorra turumuza katılabilirler. Andorra turumuzda Berga ve Martinet gibi merkezlerden geçerek İspanya Fransa sınırında bulunan gümrüksüz alışveriş ülkesi ve doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden biri olan Andorra ziyaret edilecek ve gümrüksüz alışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli bir gün geçireceksiniz.
Andorra Turu: 60 € Kişi Başı

4. Gün Barcelona - Madrid

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barcelona’ya hareket. Yol üzerinde olarak düzenlenecek Zaragoza Turunakatılma imkanı. 2008 yılı Expo organizasyonuna ev sahipliği yapan ve çehresi değişen, Roma İmparatorluğunun ilk İmparatoru Augustus’a ithaf olunan ismiyle Zaragoza, modern ile antik unsurların mükemmel bir şekilde birleştirmeyi başaran bir şehir. Roma imparatorluğu kalıntıları, Endülüs mimarisine yakın yapıları ve Muri ustaların ellerinde yükselmiş Mudejar tarzı yapıları, (Arap ve İspanyol mimarisinin birleşimi) tarihi lonca binası, Ebro Nehri kıyısında bulunan dev Pilar Katedrali ve dokulu ara sokaklarıyla bizlere keyifli bir gezi yaşatmak üzere bekliyor olacak. Turumuz sonrasında Madrid’e hareket ve panaromik Madrid şehir turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Toros, Cibeles Meydanı, Gran Via caddesi ve Plaza Espanya Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi görülecek yerler arasında. Geceleme otelinizde.
Zaragoza Turu: Fiyata Dâhildir.

5. Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turu’na katılma imkanı .Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Gecesi turuna katılma imkânı. Tur bitimi otele dönüş geceleme otelinize.
Toledo Turu: 55 € Kişi Başı
Flamenko Gecesi Turu: 50 € Kişi Başı

6. Gün Madrid

Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Segovia Tur'una katılabilirler. Madrid'in 60 km. dışında Roma devrinden kalma su sarnıçlarıyla ünlü Segovia'da gezinti. Romalılardan kalan en iyi korunmuş eserleri gezme imkânı. Yol üzerinde Las Rozas Outlet köyünde molanın veriyoruz. Dünyaca ünlü markaların outlet ürünlerinden alışveriş yapma imkanı. Daha sonra öğle yemeğinde serbest zaman. Dileyenler Segovia'nın ünlü fırında kuzusunu tadabilirler. Turdan sonra otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

Segovia Turu: 60 € Kişi Başı

7. Gün Madrid - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer Pegasus Havayollarının PC 538 sefer sayılı uçağı ile saat 14:15’de İstanbul’a uçuş ve 19:20’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Barcelona, Madrid, Zaragoza

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Sabiha Gökçen – Barcelona/Madrid - Sabiha Gökçen arası Pegasus Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • Klimalı otobüsler ile tüm transferler
 • Madrid’de 3 gece otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Barcelona’da 3 gece otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Barcelona şehir vergileri
 • Madrid ve Barcelona Panoramik Şehir Turları
 • Zaragoza Gezisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Vize ve Hizmet Bedeli :120.-Eur
 • Vize ve Hizmet Bedeli :135 Eur ( Ankara ve İzmir Başvuru)
 • Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-Eur (65 yaşa kadar)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Barcelona-Madrid Avantajlı Paket | 290 Euro
Barcelona Şaheserleri Turu: 30 € + Gerona & Figueras Turu: 65 € + Andorra Turu: 60 € + Toledo Turu: 55 € + Flamenko Gecesi Turu: 50 € + Segovia Turu: 60 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 320 Euro yerine 290 Euro olacaktır. 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıda belirtilen turlar paket (toplu) olarak alındığında 280 Euro yerine 240 Euro olacaktır.
Genel: Fransa´dan sonra dünyanın en çok turist çeken ülkesi olan İspanya, sömürgecilik döneminde Güney Amerika´nın neredeyse tamamına dili ve kültürüyle damgasını vurmuştur. Flamenko, boğa güreşleri, siesta, sıcakkanlı insanları, ortaçağ özelliklerine ve tatlarına sahip şehirleri, güneşli plajları, dünyaca ünlü mutfağı, İspanya´nın ilk akla gelen özelliklerindendir.
İklim / Hava Durumu: Ülkenin genelinde kışları soğuk , yazları sıcak ve kurak geçen bir iklim hakimdir. Ülkenin genel bir sağlık problemi yoktur.
Saat farkı : -1 saat (1 saat geridir, Türkiye’ de saat 12 iken, İtalya’da saat 11dir.)
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50dir. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Bu tur için schengen vizesi gerekmektedir.Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.anitur.com.tr/vize/schengen-vizesi adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departman iletişim adresi: Cumhuriyet cad.no.183 Harbiye /İstanbul/ANITOUR
Vize departman sorumlusu: Cihan Aksoy – cihanaksoy@anitur.com.tr
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

Sigorta Bilgilendirme:

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.