Barcelona - Madrid 15 Haziran Hareket

6 Gece 7 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
15 Haziran 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Barcelona

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur kontuarında saat 06:30'da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1853 sefer sayılı uçağı ile saat 08:40'da Barcelona'ya hareket ve 11:25'te Barcelona'ya varışımızın ardından Barcelona şehir turumuzu alıyoruz.Şehir turumuz sırasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Gerona & Figueras turumuza katılıyoruz(Ekstra). Bu turumuzda Orta Çağ'dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali'nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için Flamenco Gecesi'ne katılma imkanı(Ekstra).Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz.Geceleme otelimizde
Gerona & Figueras : EUR 70.- kişi başı
Flamenco Gecesi(1 içki dahil) : EUR 60.- kişi başı

3. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Andorra turumuza katılabilirler.Bu turumuzda,İspanya-Fransasınırında Andorra prensliğini gezeceğiz. Andorra'nın en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapmaimkanına sahipolacağınız bölgedeki tek yer olmasıdır.Doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz bu turumuzda binlerce mağazalardan uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.Turumuzun ardından otele transfer.Geceleme otelinizde.
Andorra Turu : EUR 60.- kişi başı

4. Gün Barcelona-Madrid

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Madrid'e hareket. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzdan sonra günlük şehir turu. Şehir turumuz esnasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, Gran Via , Plaza de Espana, Kraliyet sarayı , Puerto de Alcala'yı görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde

5. Gün Madrid

Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Segovia Tur'una katılabilirler. Madrid'in 60 km. dışında Roma devrinden kalma su sarnıçlarıyla ünlü Segovia'da gezinti. Romalılardan kalan en iyi korunmuş eserleri gezme imkânı. Öğle yemeğinde serbest zaman. Dileyenler Segovia'nın ünlü fırında kuzusunu tadabilirler. Turdan sonra otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
Segovia Turu : EUR 60.- kişi başı

6. Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ileToledo turumuzu alıyoruz(Ekstra). 15 y.y.'a kadar Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların bir arada barış içinde barındığı, Unesco tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Toledo'da, Dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco'nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo'nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Toledo Turu:EUR 60.- kişi başı

7. Gün Madrid-İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayollarının TK 1358 sefer sayılı uçağı ile saat 23:55'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 04:55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Barcelona, Madrid

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları İle İstanbul-Barcelona/Madrid-İstanbul Gidiş Dönüş ekonomi sınıf Uçak Bileti
*Barcelona (3) ve Madrid (3) Gece 4* Otellerde Oda-Kahvaltı Konaklamalar
*Alan-Otel-Alan Transferleri
*Klimalı Otobüslerle Barcelona-Madrid Transferi ve Panoramik Şehir Turları
*Anı Tur Profosyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
*Alan Vergileri
*Zorunlu Sigorta(Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
  • Vize ve Hizmet Bedeli :120.-Eur
  • Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.