Bangkok - Phuket Turu

7 Gece 9 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
1.649,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
01-14 Ocak arası Her Gün Hareket !!
Görülecek Yerler
Emirates Hava Yolları ile !!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Dubai

Atatürk Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali ANI TUR kontuarı önünde 14:00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Emirates Havayolları’nın EK 124 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 16:30’da Dubai’ye hareket . Aktarma için saat 21:45’te Dubai’ye varışın ardından EK 374 sefer sayılı uçuş ile Bangkok’a hareket.

2. Gün Dubai - Bangkok - Phuket

Sabah saat 08:20’de Bangkok’a varış. Ardından yerel uçuş ile Phuket adasına hareket. Varışın ardından otelimize transfer ve geceleme otelinizde..

3. Gün Phuket

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında, dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.
James Bond Adası turu : 60 Euro – Kişi Başı
Fantasea Show turu : 80 Euro – Kişi Başı

5. Gün Phuket

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6. Gün Phuket

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7. Gün Phuket - Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından, Bangkok iç hat uçuşumuz için Phuket’teki havalimanına transfer. Bangkok’a varışın ardından bizi bekleyen transfer aracımıza binerek Bangkok şehir turuna başlıyoruz. Turumuza Kraliyet ailesine ait olan mucevher fabrikasi ile basliyoruz. Ardindan içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buda Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağını görüyoruz. Akabinde Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland Kralı’nın malikânesini panoramik olarak görüyoruz. Farklı kültür ve mimari eserlere sahip olan Bangkok panoramik şehir turumuzu tamamlayarak otelimize dönüyoruz. Uzun yolculuğumuz sonrasında odalarımıza yerleşerek ve serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenlediği Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler.
Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı turu : 15 Euro – Kişi Başı

8. Gün Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkânı bulabilirler. Aksam ekstra Siam Niramit Show... Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.
Yüzen Çarşı turu : 40 Euro -Kişi Başı
Siam Niramit Show: 50 Euro – Kişi Başı

9. Gün Bangkok - Dubai - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızın boşaltılması ve transfer saatinize kadar serbest zaman. Ardından Bangkok Havalimanı’na transfer Pasaport ve bagaj islemlerimizden sonra ve Emirates Havayollarının EK 375 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 09:55’te Dubai’ye hareket ediyoruz. Saat 13:00’da Dubai’ye vaışın ardından aktarma uçuşu İstanbul'a hareket . Saat 17:50 'de Istanbul'a varış. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Bangkok - Phuket

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Emirates Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti,
Bangkok Yerel Havayolları ile Bangkok - Phuket - Bangkok ara uçuşları
5 Gece Phuket'te 2 Gece Bangkok'ta tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
Seyahat Sigortası : 30.-Euro( 65 yasa kadar )

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Bangkok - Phuket Gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir. Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun 6 AY geçerlilik süresi olduğunu kontrol ediniz ve en az iki boş sayfası olmalıdır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.