Atina Turu Yılbaşı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
429,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
31 Aralık 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Atina

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla ANITUR kontuarında 05:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1845 sefer sayılı uçuşu ile 07:40’da Atina'ya hareket. Yerel saat ile 09:05’de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Atina şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında Agora, Zeus Tapınağı, Parlemento Binası, Syntagma – Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi bulunmaktadır. Tur bitiminde 3 gece konaklayacağımız otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam rehberimiz tarafından ekstra düzenlenen Tavernada Türk &Yunan müzikleri eşliğinde Yılbaşı Gala yemeğine katılabilirsiniz. Hoş geldin 2015. Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlarız. Geceleme Atina’da otelinizde.
Yılbaşı Gala Yemekli Taverna Turu : 75 € (Kişi Başı)

2. Gün Atina

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Petralona Mağarası veya outlet turuna katılabilir. 700.000 yaşında olan ve Kastika Dağı’nın eteklerinde konumlanmış olan Petralona Mağarası, ateşin icat edildiği yer olarak bilinmektedir ve aralarında nesli tükenmiş canlılar da bulunan sayısız hayvanın iskeletine ev sahipliği yapmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenme imkanı. Akşam saatlerinde gece hayatı ve geleneksel mutfağıyla ünlü Atina’da taverna turuna katılma imkanı. Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Taverna turunda yunan müziğinin en güzel ezgilerini dinleme ve Ege’nin en leziz yemeklerini tatma imkanımız olacak. Tur sonunda otelimize transfer. Geceleme Atina’da otelimizde.
Petralona Mağarası & Outlet Turu : 45 € (Kişi Başı)

3. Gün Atina

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz için tam günlük ekstra olarak düzenlenecek olan Korinth Kanalı & Argos Köyü ve Nafplion Turu. Ege denizinden Adriyatik denizine bağlantı kurmak amaçlı yapılan 114 yıllık Korint kanal turu için hareket ediyoruz. Korint Kanalı'ndaki fotoğraf molamızdan sonra yolumuza devam ederek Argos Köyü'nü(Argolis-Mykines) ziyaret ediyor ve Mycenea- Argos üzerinden 1821 yılına kadar Osmanlılara, 1821'den 1912 yıllarına kadar Yunanistan’ında baş şehri olmuş Nafplion Kasabasını görüyoruz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme Atina’da otelinizde.
Korinth Kanalı & Argos & NafplionTuru : 60 € ( Kişi Başı )

4. Gün Atina-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde Atina Havalimanı’na transfer ve Türk Havayollarının TK 1844 sefer sayılı uçuşu ile 21:50'de İstanbul'a uçuş. Saat 23:05'de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Atina

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları İstanbul – Atina- İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
 • Alan – otel – alan arası transferler
 • Atina'da belirtilen otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Atina panoramik şehir turu
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
• Vize ve Hizmet Bedeli :120.-Eur
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.