Amalfi Kıyıları - Sorrento Turu Paskalya Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
329,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
01 Mayıs Hareket
Görülecek Yerler
Freebird Havayolları Özel Seferi ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Napoli - Sorrento

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 09:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben saat 11:15’te Freebird Havayolları özel seferi ile Napoli’ye hareket. Varışımızın ardından Sorrento’ya transfer. Panoramik Sorrento turumuzu yapıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.

2. Gün Sorrento

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amalfi - Positano – Ravello turuna katılabilirler. İlk durağımız doğal güzellikleri içinde barındıran Villa Rufolo ziyareti ile Ravello Kasabası. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi’nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız Positano. Bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Amalfi – Positano – Ravello Turu Kişi Başı: 65 €

3. Gün Sorrento

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Capri turumuza katılarak Hollywood filmlerine konu olmuş villaları görme şansını elde edebilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Capri Turu Kişi Başı: 70 €

4. Gün Sorrento - Napoli - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Napoli’ye hareket. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli – Pompei turuna katılabilirler. Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei dünyanın en önemli ve tanımış antik şehirlerinin başında geliyor şüphesiz. Uzman yerel rehberlerin eşliğinde yapacağınız bu keşif esnasında hayranlık ve şaşkınlık duygularını bir arada yaşayacaksınız. Ardından İtalya’nın 3. büyük kenti ve pizzanın ortaya çıktığı şehir olan Napoli'ye varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı,Trieste Tirentino Meydanı,Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından havalimanına hareket. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından saat 19:45’te Freebird Havayolları özel seferi ile İstanbul’a hareket. 22:55’te varış ve turumuzun sonu.
Napoli – Pompei Turu Kişi Başı: 70 €

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Napoli, Sorrento

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Freebird Havayolları ile İstanbul - Napoli / Napoli - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Sorrento Panoramik Şehir Turu
* Sorrento'da tercih edilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi
* Zorunlu sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti: 120 €
*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)
*İtalya'da yabancı turistlerden alınan şehir vergileri, otel girişlerinde misafirlerimiz tarafından ödenir. Bu vergiler 3* otellerde gecelik 2€, 4* otellerde gecelik 3€'dur.

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.