Akdeniz Yıldızları Turu Barcelona Başlangıç

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
16 Ağustos 2014
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Barcelona

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 07:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 469 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:40'da Barselona'ya uçuş. Yerel saat ile 12:30'da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Barcelona şehir turu. Turumuz sırasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolombo Heykeli, Sagra De Familia Kilisesi, Olimpiyat Tesisleri'nin bulunduğu Mont Juic Tepesi ve Plaza De Espanya görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Gerona & Figueras turuna katılabilirler. Bu turumuzda Orta Çağ'dan kalma mimari yapılarıyla Gerona Şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahalleleri, ünlü ressam Dali'nin doğduğu Figueras Kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Gecesi turuna katılma imkânı. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinize. Geceleme otelinizde.

Gerona & Figueras Turu : EUR 65.- kişi başı
Flamenco Gecesi Turu : EUR 55.- kişi başı

3. Gün Barcelona - Andorra - Toulouse

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Toulusse'ye hareket. Yol üzerinde panoramik Andora şehir turu. Andorra ülkesi Prenslik ile yönetilen ve Priene Dağları'nda, denizde kıyısı olmayan Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülkedir. Aynı zamanda gümrüksüz de alışveriş yapılabilmektedir. Tur sonrasında Toulusse'ye varmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde varış ve otele transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün Toulouse - Montpellier

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve şehir turu için hareket. Capitole Meydanı'ndan başlayıp yürüyerek yapılacak turumuz esnasında şehrin en güzel yerlerini hep beraber keşfedeceğiz. Dünya'nın en büyük Roman stilindeki yapısı olan Saint Sernin Basilikası, XIV. yüzyıla ait güney bölgelerinin en güzel örneklerinden biri Jacobins Manastırı, Toulouse'un meşhur belediye binası Capitole, ve XVI. yüzyılda inşa edilip Dor, Iyon ve Korent stilleri sergileyen zarif Bernuy görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Montepeiller'e hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Place de la Comédie (Komedi Meydanı), Valilik Sarayı ve Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Akşam saatlerinde varış ve otele transfer. Geceleme otelimizde.

5. Gün Montpellier - Avignon - Nice

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Nice'e hareket. Yol üzerinde Avignon turu. Fransa'nın Provence bölgesinde Rhone Nehri kıyısında bulunan bu güzel şehirde; Ortaçağ'dan kalan şehir duvarı, Papalık Sarayı ve Pont St. Benezet Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Nice Şehri'ne hareket. Nice'e varış ve otele transfer. Arzu eden misafirlerimize ekstra olarak düzenlenecek Monte Carlo turu . Geceleme otelimizde.

Monte Carlo Turu : EUR 55.- kişi başı

6. Gün Nice

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Nice şehir turu için hareket. Görülecek yerler arasında; Ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı, Akropolis, Jean Medecin Bulvarı, Botanik Bahçesi ve Rus Katedrali bulunmaktadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco turuna katılabilirler. Turumuzda; sahil yolunu ve Akdeniz'in en güzel koylarını takip ederek ulaşacağımız Monaco'da Prenslik Sarayı,Eski Monaco, Grace Kelly'nin Mezarı, Prenslik Kilisesi, Botanik Parkı, Kaptan Cousteau'nun kurduğu Okyanus Müzesi görülecek yerker arasındadır. Tur sonrası otelimize geri dönüyoruz. Yol üzerinde Eze Kasabası'nda dünyaca ünlü parfüm fabrikasını geziyor ve alışveriş olanağı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

Monaco Turu : EUR 30.- kişi başı

7. Gün Nice - Marsilya

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Marsilya'ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cannes & St. Tropez turuna katılabilirler. Cannes turumuzda Antibes şehrinde kısa bir fotoğraf molası sonrası meşhur Croisette Caddesi, Festival Sarayı ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır. Daha sonra St. Tropez'e geçiyoruz. Akdeniz jet sosyetesinin buluşma yeri olan ve yıllar önce Brigette Bardot'un meşhur ettiği bu sahil şehrinde kısa bir yürüyüş turu. Onlarca butikten alışveriş yapabilme ve muhteşem yatlarla dolu limanda kahve içimi için serbest zaman. Tur sonrası Marsilya'ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda; 19. yy'dan kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

Cannes & St. Tropez Turu : EUR 50.- kişi başı

8. Gün Marsilya - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Aix-en-Provence turuna katılabilirler. Turumuzda Marsilya'ya sadece 25 km uzaklıkta bulunan Güney Fransa'nın bu güzel kasabasında; tarihi çeşmeler, ünlü mağazalar ve lavanta bahçeleri ile dar sokakları ziyaret edilecektir. Turumuzun ardından otele dönüş. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 404 sefer sayılı uçağı ile saat 14:45'de İstanbul'a uçuş ve 18:40'de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

Aix-En-Provence Turu : EUR 50.- kişi başı

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Barcelona, Toulouse, Montpellier, Nice, Marsilya

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul Sabiha Gökçen HL – Barcelona // Marsilya - İstanbul Sabiha Gökçen HL Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.