19 Mayıs Roma Turu

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
479,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19 Mayıs Hareket
Görülecek Yerler
Alitalia Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL ROMA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Alitalia Hava Yolları’nın AZ 703 sayılı tarifeli seferi ile saat 06.10’da Roma'ya uçuş. Yerel saat ile 07.45’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu için hareket. Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan, St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2. Gün ROMA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımızla extra olarak organize edilebilecek Floransa turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Duomo Katedrali ve Signoria ve Republica Meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Roma’daki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden konuklarımız extra olarak organize edilebilecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

4. Gün ROMA İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Öğlen 12:00’da odaları boşaltıyoruz. Transfer saatinde havalimanına hareket ediyor,Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Alitalia Hava Yollarının AZ 702 tarifeli seferi ile saat 21.40’da İstanbul'a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 01.10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Roma

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Roma - İstanbul arası Alitalia Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • Klimalı otobüsler ile tüm transferler
 • Roma’da 3 gece, belirtilen otel v.b.’de oda & kahvaltı konaklamalar
 • Roma Şehir Turu
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Havalimanı vergisi ve Hizmet bedeli
Şehir Vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Vize Ücreti İstanbul başvuru : 120.-Eur
 • Vize Ücreti Ankara- İzmir başvuru : 135- Eur
 • Seyahat Sigortası (65 yaşa kadar) : 15.-Eur
Seyahat Sigortası (66-75 yaş) : 30 – Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

İklim / Hava Durumu: Özellikle güneyde yazları sıcak ve kurak, kışları ise güneyde ılık kuzeyde oldukça soğuk geçer. Ülkenin orta ve güney kesimleri Akdeniz ikliminin etkisi altında iken, kuzey bölümleri sert kıtasal iklimin etkisi altındadır.
Saat farkı : -1 saat (1 saat geridir, Turkiye’ de saat 12 iken, Italyada saat 11dir.)
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50 dir. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.anitur.com.tr/vize/schengen-vizesi adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departman iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize departman sorumlusu: info@tanvize.com

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.