19 Mayıs Kophenhag Turu

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19 Mayıs Hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL KOPENHAG

Gezimiz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali; ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşmamızla başlıyor…Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile 08.15’de Kopenhag’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.30’da varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turu için hareket. Dünyanın yaşanacak en iyi şehri olarak bilinen Kopenhag’ta ki turumuza ilk olarak Christiansborg Sarayı’nı görerek başlıyoruz. Kopenhag’ın en eski sarayı olarak bilinen ve günümüzde Danimarka’nın parlamentosuna, Anayasa Mahkemesine, Başbakanlığına ev sahipliği yapan sarayın Absalon Kalesi’nin kalıntılarını ve Kraliyet resepsiyon odalarını gördükten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından, tarih öncesi dönemden günümüze kadarki dönemi kapsayan zengin bir koleksiyona sahip olan Ulusal Müze’yi geziyoruz.Müzemizi gezdikten sonra turumuza günümüzde Danimarka Kraliçesi II.Margrethe’nin ikametgahı olarak kullanılan Amalienborg Sarayı’na giderek devam ediyoruz. Sekizgen avluyu çevreleyen dört adet özdeş saray, avlunun merkezinde yer alan Kral V.Frederik’in atlı heykeli ve Amalie Gardens Çeşmesi ile bir kompleks oluşturan Amalienborg Sarayı’ndan ayrılarak otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün KOPENHAG

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve tam günlük turumuza başlıyoruz. İlk olarak Kopenhag’ın ünü dünyaya yayılmış olan Tivoli Bahçeleri’ni gezmeye başlıyoruz. İçerisinde büyük bir lunapark, çeşitli restoranlar, konser alanları, yapay göller bulunduran Tivoli Bahçeleri ayrıca geniş bir peyzaja sahiptir. Tivoli Bahçeleri’ni gezdikten dünyaca ünlü Carlsberg biralarının üretim yeri olan ayrıca Kuzey Avrupa’nın en eski fabrikasına, Carlsberg Bira Fabrikası’na gidiyoruz. Biranın yapılışını ve tarihini görüp dinledikten sonra bira tadımında bulunacağız. Buradan ayrılıp, şehrin merkezinde en büyük alışveriş alanı olan Stroget Caddesi’ne gidiyoruz. Trafiğe kapalı bu alanda alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Keyifli alışveriş turundan sonra öğle yemeğimiz için mola alıyoruz. Molamızın ardından gezimize Danimarkalı yazar Hans Christian Andersen’in Küçük Deniz Kızı Masalı’ndan esinlenerek yapılan Kopenhag’ın simgesi haline gelmiş Küçük Deniz Kızı Heykeli’ni görmek üzere Langelinie Limanı’na giderek devam ediyoruz. Bir kayanın üzerinde oturur vaziyette duran denizkızı heykelini gördükten sonra kanal turu yapmak üzere Nyhavn Limanı’na gidiyoruz. Şehrin tarihi binalarını, ünlü yapılarını ve evlere dönüşmüş tekneleri görüyoruz. Tekne turumuzu ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün KOPENHAG

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve tam günlük turumuza başlıyoruz. İlk olarak Kopenhag’ın içinde ki özgür şehre, Christiania’ya gidiyoruz. Bir tek bu şehre özgü kuralları ve bayraklarıyla, uyuşturucu maddelerin serbestçe kullanıldığı bu şehir Kopenhag’ın içinde küçük bir devlet gibi. Birçok orijinal görünümlü halkını ve evlerini gördükten sonra turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Danimarka’nın en geniş bitki tohum ve gen bankasına ve kurutulmuş bitkiler koleksiyonuna sahip Botanik Bahçesi ve Müzesi’ne gidiyoruz. Bahçeyi gezdikten sonra Kopenhag’ın merkezinde bulunan Danimarka’nın kültürel mücevherlerini barındıran Rosenborg Kalesi’ne gidiyoruz. Rosenborg Kalesi kral IV. Christian tarafından yaptırılmıştır. Danimarka kraliyetinin geçmişten günümüze objelerini gördükten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Elsionere’deki Shakespere’in Hamlet’inde de adı geçen ve Danimarka’nın en ünlü kalesi olan Kronborg Kalesi’ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kale, 2000 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne girmiştir. Balo salonunu, günümüze kadar çok iyi korunmuş şapelini gezdikten sonra serbest zaman alıyoruz. tur bitimi konaklama için otelimize geri dönüyoruz.

4. Gün KOPENHAG İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket . Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından yine THY tarifeli seferi TK 1784 ile saat 11:35’de Istanbul’a hareket.Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saatle 15:50’de varış.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Kopenhag

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • THY ile İstanbul – Kopenhag - İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
 • Alan – otel – alan arası transferler
 • Seçilecek kategori otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar (öğle ve akşam yemekleri fiyata dahil değildir)
 • Programda belirtilen şehir turu ve çevre gezileri
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15-TL
 • Vize Ücreti (İstanbul başvuruları için) : 120-Eur
 • Vize Ücreti (İzmir ve Ankara başv. için) : 135-Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30 -Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.