19 Mayıs Belgrad Budapeşte Viyana Prag Dresden, Leipz Turu

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
15 Mayıs Hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul Belgrade - Budapeşte

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1081 ile 07:25’de Belgrade’a hareket.Varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle Belgrade şehir turunun ardından Budapeşte’ye devam ediyoruz.Budapeşte’ye varışımızı takiben, yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirler yemekli, içkili, müzikli eğlenceli Çigan gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelde.

Çigan Gecesi Turu: EUR 45.- kişi başı (Yemekli)

2. Gün Budapeşte

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler. (ekstra)
Esztergom & Visegrad & Szentendre Turu: EUR 60.- kişi başı ( Öğle Yemekli )

3. Gün Budapeşte Viyana

Sabah kahvaltımızın ardından Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz Bratislava Turuna (Slovakya) katılabilirler.(ekstra) Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Grinzing Meyhaneleri turlarına katılabilirler. (ekstra). Geceleme otelde.
Bratislava Turu: EUR 30. kişi başı (Yemeksiz)
Grinzing Meyhaneleri Turu: EUR 50. kişi başı

4. Gün Viyana

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra düzenlenecek olan, yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna katılabilirler. Akşam ekstra konser veya opera izleme imkânı.
Viyana Ormanları Turu: EUR 50.- kişi başı

5. Gün Viyana Prag

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Prag’a hareket. Varışın ardından panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme.Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Avrupa’nın en uzun nehirlerinden olan Elbe’nin zarif kollarından Vltava’nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag’ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır. Geceleme otelinizde.
Vltava Tekne Turu: EUR 40.- kişi başı (yemekli)

6. Gün Prag

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Karlovy Vary gezisi için otelimizden hareket ediyoruz. (ekstra) Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa’nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk’ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. Akşam Çek Gecesi programına katılıyoruz. (ekstra) Çek Cumhuriyeti’nin folklorik kültürünü ünlü Polka’larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır) ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.
Karlovy Vary Turu: EUR 60.- kişi başı
Çek Gecesi Turu: EUR 65.- kişi başı (Yemek+şov)

7. Gün Prag

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız ile extra olarak organize edilebilecek olan Terezin turuna katılma imkanı.İkinci Dünya Savaşı’nın Dachau ile birlikte ilk kurulan kamplardan biridir.1962’de İsrail’de yargılanan ve idama mahkum edilen SS Generali Adolf Eichmann’ın yönettiği ilk kamptır. Bugün müze olarak kullanılan bu kampı gezdikten sonra otele dönüş
Terezin Toplama Kampı Turu: EUR 45.- kişi başı

8. Gün Prag Dresden Leipsig İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve Teplice üzerinden Dresden’e hareket ediyoruz. Varışın ardından kısa bir şehir turu ve öğle yemeği molası. Ardından yine özel otobüsümüzle Leipzig’e devam ediyoruz.Şehir turunun ardından Havalmanına hareket.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından yine THY tarifeli seferi TK 1340 ile saat 17:35’te Istanbul’a uçuş.Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından yerel saatle 21:25’de varış.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Belgrad, Budapeşte, Viyana, Prag

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Thy ile İstanbul-Belgrade gidiş / Leipzig -İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • Tüm şehirlerarası transferler
 • Yarım Günlük Panoramik Belgrade,Budapeşte, Viyana ve Prag,Dresden ve Leipzig Şehir Turları.Tüm transferler
 • Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece ve Prag’da 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Çocuklarla Viyana'da Keyifli Bir Gün!

* Videoyu ayarlar kısmından Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.