Tatil Rehberi

Tatil Rehberi

İges Turizm Olarak ;

Öncelikle, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı, bir tatilden beklentilerinizi, isteklerinizi analiz edip tüm bunların doğru bir tespitini yapıp size en uygun tatil seçeneklerini sunmaktayız. Satış ofislerimizi ziyaret edip otel ve tur organizasyonlarımızla ilgili siz değerli misafirlerimizin merak ettikleri, kafasına takılan tüm soruları ve tecrübeli kadromuzla sizlere önerebileceğimiz tüm alternatifleri öğrenebilir ve en iyi şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İges Turizm Olarak;  Bizim de en az sizin kadar ilk önceliğimiz sizin bir tatilden ne beklediğinizdir. Uygun Fiyatlı Tesislerin / Çocuklu ailelerin / Balayı çiftlerinin / Arkadaş Gruplarının / Aqua Park tercihi Olanların / Tatil Köyü İsteyenlerin / Eğlence Hayatının Yoğun yaşandığı bölgeleri talep edenlerin / Bay Konaklama alabilecek tesislerin / vb gibi ayrımını yapıp sizin için en uygun olacak şekilde bir tatil planlanması yapabilir ve birlikte yaptığımız bu çalışma sonucunda doğru adrese gidebilir tam da düşündüğünüz ve istediğiniz gibi bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Otel rezervasyonunuz gerçekleştikten sonra konaklayacağınız bölgeye ulaşım konusunda eğer ki tercihiniz uçak olacaksa o konuda da yalnız değilsiniz ve doğru yerdesiniz. Biz İges Turizm Olarak siz değerli misafirlerimize, uçak biletlerinizi alabilme konusunda  ve havaalanında indikten sonra tesise nasıl gidebilirim kaygısı yaşamamanız için size rehberlik edebilecek transfer organizasyonları noktasında da eşlik etmekteyiz. Uçak biletlerinizi sistem üzerinde  taramasını yapıp en uygun şekilde almanız için yardımcı olup , uçak saatlerinize göre de ekonomik ve özel transfer seçeneklerimizi sizlere sunuyoruz. 

Hem bütçenize hem düşüncenize en uygun olarak tatil rezervasyonunuzu gerçekleştirip, uçak biletlerinizi onaylayıp, transfer hizmetimizi de siz değerli misafirlerimize sunduktan sonra geriye yapmanız gereken tek şey " BAVUL HAZIRLAMANIZ"... ve seyahat tarihiniz geldiğinde  uçuşlarınızdan 1 saat öncesinde check-ın işlemlerinizi yapabilmek ve uçakta yerinizi belirlemek amacıyla bilet almış olduğunuz havayoluna ait olan ve havaalanında bulunan kontuarda yerinizi almaktır. Tüm işlemler, prosedurler tamamlandıktan sonra uçağınızda yer alıp artık güzel bir tatil için ve uzun,yorucu bir dönemin stresini atabilmek için arkanıza yaslanıp, dakika saymanız yeterli olacaktır.

Seyahatiniz tamamlanıp gitmek istediğiniz bölgeye vardığınızda , havaalanı çıkışında eğer ki transfer hizmetinden faydalanmış iseniz çıkışta siz değerli misafirlerimizi transfer ekibimizden arkadaşlarımız bekliyor olacak ve sizi güler yüzlü bir şekilde karşılayacaklardır. Transfer hizmetinden faydalanmak istemeyen misafirlerimiz için ise; Tesise nasıl ulaşabilirim sorusuna verilecek en güzel cevap havaalanı çıkışında ulaşım konusunda tecrübeli firmaların bulunduğu bir stand bulunmakta ve ordaki yetkililerle görüşüp yardım almaları daha doğru olacaktır.

** TRANSFER HİZMETİ ÜCRETLİDİR.** 

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.