Bobyland Köpek Oteli Güzelbahçe Merkez / Her Şey Dahil

Güzelbahçe/İzmir
Güzelbahçe Merkez / İzmir / Türkiye

Yaz Sezonu

Tesis

08:00 Mama Saati 08:30 Köpeğiniz, ihtiyaçlarını gidermesi için alana çıkartılır. Bu yarım saat içerisinde personeller kulübeleri komple dezenfekte etmektedir. 09:00 Köpeğiniz istirahat etmesi için kulübesine alınır. 10:00 Oyun Saati. Yarım saat personel ile birlikte, yarım saat ise serbest oyun oynar. 11:00 Köpeğiniz öğle uykusu için kulübesine alınır. 13:00 Havuz Saati. (Hava durumuna göre). Havuzdan çıktıktan sonra köpeğiniz yıkanıp temizlenir. 13:30 Oyun Saati. Bu sırada kulübeler tekrar dezenfektasyon sabunları ve ozonla, Avrupa standartlarında ilaçlar kullanılarak temizlenir. 15:00 Köpeğiniz istirahat etmek için kulübesinden alınır. 16:00 Eğitmenler tarafından köpeğinizin ruhsal durumu kontrol edilir. 17:00 Mama Saati 18:00 Veteriner hekim tarafından sağlık kontrolü 19:00 Köpeğiniz uyumak üzere kulübesine alınır.

Oda

Suit odalarımızda internetten 24 saat canlı izlenebilmektedir ve ayrıca siz evde yokken bilgisayarınız açıkken kayıt yapabilirsinizeve geri döndüğünüzde köpeğinizi izleyebilirsinizKöpekleriniz klimalı (sıcak - soğuk) kulübelerde istirahat etmektedir. Bulundukları kulübeler ısı yalıtımlıdır.Köpeklerinize kulübe içerisinde bulundukları sürede müzik yayını yapılacaktır.

Havuz & Plaj

Havuzumuz, Avrupa olimpik köpek havuzu standartlarındadır.

Not

*Tesiste 24 adet bungalov ev tarzında kulübe bulunmaktadır. *Suit odalar, internetten 24 saat canlı izlenebilmektedir ve ayrıca siz evde yokken bilgisayarınız açıkken kayıt yapabilirsiniz, eve geri döndüğünüzde köpeğinizi izleyebilirsiniz. *Köpeklerinize kulübe içerisinde bulundukları sürede müzik yayını yapılır. *Havuz, Avrupa olimpik köpek havuzu standartlarındadır. *Vardiyalı olarak 24 saat otelde görevli personel bulunmaktadır. 24 saat telefonla arayıp köpeklerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.*Her kulubenin kendine ait bahçesi vardır. Köpekleriniz isterse kulube içerisinde, isterse kulubesinin bahçesinde istirahat edebilmektedir. *Köpeğiniz teslim alınırken sizden köpeğinizin; yatağı veya yatak örtüsü, maması ve oyuncağı istenmektedir. Mamasını isteme sebebi, alışık olduğu mama ile beslenmesi ve farklı bir mamadan rahatsız olup, hastalanmasını engellemek içindir. *Köpeğinizi geri almadan öncesinde tesise telefonla bildirirseniz eğer, ücretsiz yıkama hizmeti vardır. Köpeğiniz yıkanıp tertemiz bir şekilde geri sizlere teslim ediliyor. *İsteğe göre her türlü mama bulundurulur. Ayrıca isteğe bağlı vitamin de verilmektedir.

Konaklama

Herşey Dahil Olarak Hizmet Vermektedir.

Ulaşım

   
ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI UÇAK + İNDİRİMLİ HAVALİMANI TRANSFER FIRSATLARI Uçuşunuzu siz seçin, uçak biletinizi bizden alın havalimanı transferinizi indirimli satın alma fırsatını kaçırmayın. Tüm uçuşlarda geçerlidir.
İstanbul, (Sabiha Gökçen & Atatürk Havalimanlarından) Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Adana, Samsun, Trabzon Havalimanlarından;Antalya, Bodrum, İzmir, Dalaman Havalimanlarına haftanın her günü gidiş-dönüş uçak ulaşımı
Ulaşım detayları için tıklayınız.
ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI OTOBÜS ULAŞIM DETAYLARI   İstanbul, İzmit, Bursa hareketl; Kemer, Antalya, Lara, Kundu, Belek, Side, Alanya İzmir, Çeşme, Özdere, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiyebölgelerine;Cuma - Cumartesi - Pazar - Salı GidişCumartesi - Pazar - Pazartesi - Çarşamba Dönüş ulaşım imkanı
Ulaşım detayları için tıklayınız.
ARAÇ KİRALAMA (RENT A CAR)  
  Uçuşunuzu siz seçin, uçak biletinizi bizden alın havalimanı transferinizi indirimli satın alma fırsatını kaçırmayın. Tüm uçuşlarda geçerlidir.

Aktivite ve Eğlence Özellikleri

  • Açık Yüzme Havuz
(*) Ücretli Hizmetler

Önerdiğimiz Oteller

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.